Ubezpieczenia na życie

Motywacji do zawarcia ubezpieczenia na życie jest wiele.

Część klientów decyduje się na ten rodzaj ubezpieczenia ze względu na chęć zabezpieczenia finansowego najbliższych w przypadku nagłej śmierci. Niektórzy klienci chcą się zabezpieczyć przed skutkami poważnego zachorowania. Pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji na najwyższym poziomie, w krótkim czasie jest w tak trudnej sytuacji ogromną pomocą. Innym powodem do podjęcia decyzji o wykupie ubezpieczenia na życie są nieszczęśliwe wypadki, których skutkiem może być m.in. niezdolność do pracy. Na żadne z powyższych zdarzeń nie da się do końca przygotować, a brak dochodów bardzo ogranicza możliwości spłaty kredytu czy utrzymania życia na dotychczasowym poziomie.

Ubezpieczenie indywidualne

Ochrona indywidualna może być udzielana na zasadzie gotowych pakietów ochronnych, w zakresie których znajduje się wiele ryzyk związanych z ochroną życia, zdrowia, a także świadczenia rodzinne, które polegają na wypłacie środków w razie śmierci rodziców, teściów, małżonków czy dzieci. Duża ilość dostępnych pakietów, zróżnicowanych pod względem ceny i zakresu sprawia, że posiadamy bardzo szeroką ofertę. Inną opcją ubezpieczenia indywidualnego są tzw. oferty elastyczne, które w odróżnieniu od pakietów ochronnych w zakresie zawierają tylko wybrane przez klienta świadczenia. Taka wersja ubezpieczenia charakteryzuje się mniejszą ilością ryzyk oraz wyższymi sumami ubezpieczenia.

Ubezpieczenia grupowe

Ubezpieczenia grupowe na życie to ochrona dedykowana dla właścicieli oraz pracowników firm. Tego rodzaju zabezpieczenie świadczone jest w formie pakietów ochronnych. Zazwyczaj ubezpieczenie grupowe jest nieco korzystniejsze od indywidualnego. Im większa grupa osób ubezpieczonych tym bardziej korzystna oferta. Przewaga ubezpieczenia grupowego polega również na braku ankiety medycznej, co sprawia, że ubezpieczenie jest dostępne również dla osób, które w przeszłości miały poważne kłopoty zdrowotne.

Ubezpieczenie dzieci i młodzieży

Nasza agencja posiada w swojej ofercie również ubezpieczenia dla dzieci i młodzieży. Podstawą tzw. ubezpieczenia szkolnego jest odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu w następstwie nieszczęśliwych wypadków. Towarzystwa ubezpieczeniowe nieustannie rozbudowują swoje oferty o nowe świadczenia. Jednakże należy pamiętać, że ze względu na stosunkowo niską składkę warunki, które muszą zostać spełnione aby otrzymać dodatkowe odszkodowanie są wygórowane.

Ubezpieczenia na
życie obsługujemy od 1996r.

Potrzeby związane z ochroną życia i zdrowia nieustannie ulegają zmianie, w związku z czym oferta ubezpieczeń również jest sukcesywnie rozszerzana. Obserwując te zmiany przez ponad 20 lat wiemy, że najważniejszym elementem, który wpływa na zadowolenie klienta jest dopasowanie oferty do jego konkretnych potrzeb.